20 Jan 1399
|
16:40
کد خبر: 235
پتروشیمی شهید تندگویان اقدام به ضد عفونی و گند زدایی مجتمع مسکونی خلیج فارس شهرک بعثت نمود.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شهید تندگویان، پایگاه مقاومت بسیج مجتمع با همکاری اداره خدمات و Hse شرکت اقدام به ضد عفونی وگندزدایی معابر و مکان‌های عمومی مجتمع مسکونی خلیج فارس شهرک بعثت نمود.

در ابتدای این برنامه روح الله نصیری معاونت پشتیبانی شرکت ضمن تجلیل از اقدامات کارکنان در مبارزه با شیوع ویروس کرونا، طی سخنانی با اشاره به فعالیت‌های شرکت در این زمینه گفت: از ابتدای شیوع این ویروس علاوه بر کار‌ها یی که در شرکت برای محافظت از بهداشت وسلامتی کارکنان صورت گرفته، در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی هم اقدامات زیادی از جمله توزیع ماسک، ضد عفونی و گند زدایی مکان‌های مختلف شهرستان‌های ماهشهر، بندرامام خمینی (ره) و شادگان انجام شده است.

وی افزود: کار جهادی در شرایط سخت واضطراری یکی از ویژگی‌های بارز در کشور ماست و آمار شیوع ویروس در کشور‌های پیشرفته بویژه آمریکا نشاندهنده آن است که همه جا تکنولوژی حرف اول و آخر را نمی‌زند، بلکه همدلی، اخلاص و کار جهادی نقش موثرتری را ایفاء می‌نماید. وی همچنین با اشاره به خاطرات شهداء در خصوص ایثار و همدلی در بین بسیجیان زمان دفاع مقدس که باعث می‌شد تا گروه اندکی از آن‌ها در مقابل یک لشکر از حزب بعث دلاورانه مقاومت نماید، گفت: قدرت ایمان، خلوص نیت و توکل به خدا از هر قدرتی برتر است و از آنجا که نیرو‌های داوطلب در تمامی بحران‌ها از جمله سیل، زلزله و حتی شرایط ویژه کنونی بدون هیچ چشمداشت مادی، مخلصانه و با توسل به خداوند منان فعایت می‌کنند انشالله این بار هم مو فق عمل نموده و شاهد شکست کرونا به زودی خواهیم بود.

در ادامه کارکنان داوطلب پتروشیمی شهید تندگویان اقدام به ضدعفونی و گند زدایی معابر و مکان‌های عمومی مجتمع خلیج فارس شهرک بعثت و همچنین توزیع ماسک در شهر چمران کردند.

رسانه جديد

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۳/۰۸
-
۰.۲۳