16 Dec 1398
|
15:14
کد خبر: 228
یقین دارم که این روز‌های سخت بی شک به زودی به پایان می‌رسد وتن‌ها نقش‌های ماندگاری از ایثار وفداکاری شما وسایرهموطنان برای همیشه به جا خواهد ماند.

پيام ويژه مديرعامل  پتروشيمي شهيد تندگويان در شرايط پيشگيرانه شركت

همکاران ارجمند و فداکارم

سلام گرم مرا در شرایط سخت کنونی پذیرا باشید.

اکنون که کشور عزیزمان روز‌های سختی را سپری می‌کند و همه هموطنان در عرصه‌های مختلف درحال مبارزه با ویروس کرونا می‌باشند و عوارض ناشی از آن نگرانی‌هایی را درجامعه ایجاد کرده است، برخود واجب می‌دانم که این نکات را به آگاهی شما همکاران خود در سنگر تولید برسانم.

۱- تقدیر وتشکر

همکاران عزیزم از اینکه در شرایط حساس کنونی که متاثر از شیوع ویروس کرونا می‌باشد، همچنان مردانه در سنگر تولید تلاش می‌کنید، از همه شما بزرگواران صمیمانه سپاسگزاری نموده و از درگاه ایزد منان موفقیت، سلامتی و عزت را برای شما و خانواده‌تان مسألت می‌نمایم و دعا می‌کنم تا ملت شریف ایران بتوانند در سایه مجاهدت و حماسه تمامی ایثارگران خود به ویژه درعرصه سلامت کشور، ویروس کرونا را شکست داده و روز‌های دشوار پیش رو را با سلامت و امنیت پشت سر بگذارد.

۲- توکل وتلاش

در این شرایط سخت، وظیفه ما آن است که با توکل به قدرت الهی و با صبر و تلاش، بر این مسایل ومشکلات فائق آییم و عزم خود را جهت حرکت چرخ صنعت بیش از پیش جزم نموده وبه وعده الهی باور واعتقاد داشته باشیم که در پس این سختی ها، گشایش و پاداش نیکوست. شماهمکاران عزیزدر چنین شرایطی، جهادگران اقتصادی هستید، که با فداکاری و از خودگذشتگی، تداوم تولید وبالطبع خودکفایی وسربلندی ایران اسلامی را محقق می‌سازید.

۳- لزوم رعایت "اصل فرماندهی واحد"

همانند تمامی بحران‌ها و شرایط اضطراری در این مسئله هم وحدت رویه و پیروی از فرماندهی واحدضامن عبور موفقیت آمیز از شرایط پیش آمده می‌باشد به همین دلیل ضمن دعوت مجدد همکاران به صبر وتلاش، از آن‌ها می‌خواهم تا تصمیمات ابلاغی کمیته شرایط اضطراری شرکت را به طور کامل رعایت نموده و مدیران هم در نظر داشته باشند که هرگونه تصمیمی خارج از مصوبات این کمیته، باید با هماهنگی مدیریت شرکت انجام شود.

 

سخن پایانی

یقین دارم که این روز‌های سخت بی شک به زودی به پایان می‌رسد وتن‌ها نقش‌های ماندگاری از ایثار وفداکاری شما وسایرهموطنان برای همیشه به جا خواهد ماند. در پایان، ضمن تشکرمجدد از تک تک شماهمکاران محترم که با آرامش وظایف خود را انجام می‌دهید و با آرزوی سلامتی برای شما عزیزان و خانواده‌های گرانقدرتان، درخواست می‌نمایم که فرصت با هم بودن و اثرگذاری در این جهان را هر لحظه مغتنم بشماریم تا با صبر، دانش، جهد وتوکل این بار هم بر شرایط اضطراری فایق آمده و همراه سایر هموطنان شاهدجشن پیروزی برکورنا باشیم.

 

سيد رضا قاسمي شهري

مديرعامل

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۱۲/۰۲
-
۰.۱۲