ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام رضا (ع) مبارک باد

      
09 Dec 1396
|
08:32
کد خبر: 20
پتروشیمی شهید تندگویان موفق به کسب تندیس بلورین هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.

كسب تنديس بلورين هشتمين دوره جايزه ملي مديريت مالي

 

محمد شایگان مدیر مالی پتروشیمی شهید تندگویان ضمن بیان این خبر گفت: در یازدهمین کنفرانس حسابدارانوهشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران که درروز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، مهدی راسخ معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجید قاسمی رییس کل جایزه ملی مدیریت مالی ایران و جمعی از مسولین کشوری، مدیران شرکت‌ها و اساتید دانشگاه در سالن اجلاس سران کشور‌های اسلامی برگزار شد پتروشیمی شهید تندگویان تندیس بلورین این دوره را کسب کرد.


محمد شایگان گفت: جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ به عنوان یکی از بزرگترین گردهمایی‌های خبرگان مالی در کشور شناخته می‌شودکه در ۳ سطح تندیس (زرین، سیمین و بلورین)، تقدیرنامه وگواهینامه اجرا می‌گردد وسازمان‌ها براساس معیار‌های متعددی ازجمله بررسی صورت‌های مالی حسابرسی شده به همراه گزارش حسابرسی، گزارش عملکرد بودجه، بودجه انعطاف پذیری برای سال جاری، پیش بینی بودجه برای سال آینده، میزان تاثیرگذاری استراتژی‌های مالی در دستیابی به اهداف کلان سازمان و همچنین تکمیل اظهارنامه حضور در جایزه مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

مدیر مالی پتروشیمی شهید تندگویان گفت: شاخص‌های این جایزه شفافیت مالی، پاسخگویی و سلامت مالی است و کسب جایزه مدیریت مالی ایران به ویژه در سطوح بالا سند افتخار یک سازمان در حوزه مالی تلقی می‌گردد. همچنین حضور در این جایزه باعث می‌شود تا سازمان‌ها نقاط قوت و ضعف حوزه مالی سازمان خود را شناسایی کرده برای این حوزه برنامه ریزی دقیق و منسجم تری انجام دهند.

وی افزود: از جمله اهداف برگزاری این جایزه می‌توان حمایت از مدیران مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خود ارزیابی وشناخت نقاط قوت و ضعف، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان‌ها در جهت دستیابی به اهداف استراتژیکرانام برد.
شایگان در پایان از حمایت‌های مدیریت شرکت وتلاش وکوشش همکارانی که در کسب این موفقیت نقش داشتند تقدیر و تشکر نموده اظهار امیدواری کرد با تدبیر و تلاش همگانی شاهد موفقیت شرکت پتروشیمی شهید تندگویان در زمینه‌های مختلف باشیم

.

برچسب ها:
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
۱.۴-