05 Sep 1398
|
16:01
کد خبر: 185

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل پتروشیمی شهید تندگویان صبح امروز جلسه تشریح و توضیح وقایع اخیردر جلسه صبحگاهی باحضور مدیران ارشد شرکت پتروشیمی شهید تندگویان و حسن لارتی محقق و تحلیل گر سیاسی برگزار شد.

حسن لارتی ضمن برشمردن عوامل مختلفی که بر بروز این ناآرامی‌ها تاثیر داشتند عنوان کرد: عاملان اصلی اغتشاشات اخیر، از ارازل و و اوباش و افرادی بودند که اجیر یا هدایت شده بودند. وی با بیان این نکته که یک ضلع این اتفاقات مردم عادی بودند بیان داشت که مردم هم مطالبات و سرخوردگی‌هایی دارند که عدم توجه درست و به موقع این مطالبات باعث تشدید این حوادث شد.

وی افزود اغتشاشات اخیر متفاوت از حوادث گذشته بود از این جهت که اغتشاشگران اسلحه به دست گرفته به اماکن دولتی، بانک ها، آتش نشانی، پمپ بنزین‌ها آسیب زدند. این اتفاقات نشان می‌دهد که قدرت جسارت اغتشاشگران بالاست به این جهت که اجیر شده اند و وعده و وعید‌هایی به آن‌ها داده شده است.

همچنین با اشاره به نقش پررنگ بسیج در حفظ و پاسداشت نظام اسلامی از خدمات و دلاوری‌های بسیجیان در کنترل ناآرامی‌های اخیر تجلیل کرد.

در ادامه سید رضا قاسمی شهری مدیر عامل پتروشیمی شهید تندگویان با اشاره به بیانات روشنگرانه مقام معظم رهبری، بر حفظ قدرت و یکپارچکی همه نیرو‌ها تاکید کرد؛ و از همکاران و پرسنل پتروشیمی شهید تندگویان که با تمام وجود سعی در حفظ و استمرار چرخه تولید داشتند صمیمانه تقدیر وتشکر کرد.

 

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۷/۰۱
۰.۶-