02 Jul 1398
|
15:10
کد خبر: 173

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل پتروشیمی شهید تندگویان صبح امروز مدیر کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان با هیئت همراه از پتروشیمی شهید تندگویان بازدید کرد.

در این دیدار سید رضا قاسمی شهری مدیر عامل پتروشیمی شهید تندگویان ضمن تبیین مسولیت‌های اجتماعی و زیست محیطی شرکت بر عزم همه جانبه خود و مدیران پتروشیمی شهید تندگویان بر صیانت از محیط زیست و ارتقا سطح کیفی و کمی فعالیت‌های صنعتی دوستدار محیط زیست تاکید کرد.

قاسمی شهری در ادامه همراهی با ادارات و نهاد‌های شهرستان و استان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و در قالب حفظ محیط زیست را از دغدغه‌های مدیران پتروشیمی شهید تندگویان دانست و افزود که اجرای فعالیت‌ها در راستای بهبود فرایند تولید، استفاده از تکنولوژی‌های روز، ساخت پسماند سوز‌ها و تصفیه خانه‌های صنعتی و استفاده از پروژه‌های تحقیقاتی با دانشگاه‌های معتبر کشور در راستای حفظ زیست بوم و پایش‌های محیطی مبین این موضوع می‌باشد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان در ادامه با ابراز رضایمتندی از روند درپیش گرفته در پتروشیمی شهید تندگویان ابراز امیدواری کرد با تمهیدات در پیش گرفته شده این مجتمع به زودی در لیست شرکت‌های صنعت سبز قرار گیرد.

محمد جواد اشرفی افزود در راستای حفظ محیط زیست و صیانت از آن در شرکت پتروشیمی شهید تندگویان فعالیت‌های چشمگیری صورت گرفته است که جای امیدواری است که با ادامه این برنامه‌ها روند بهبود محیط زیست منطقه بعنوان یک هدف قرار گرفته، تا شاهد استقرار صنعت سبز در منطقه باشیم. وی افزود، علی رغم وجود برخی محدودیت‌های فنی شرکت‌های بزرگ پتروشیمی لازم است با تمام توان نسبت به تعریف طرح‌های زیست محیطی و رفع برخی آلودگی‌ها اقدام نمایند و صرف پرداخت عوارض آلایندگی رافع مسئولیت آن‌ها نخواهد بود.

در ادامه این بازدید مدیر کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان با هیئت همراه به همراه مدیر عامل و جمعی ازمدیران پتروشیمی شهید تندگویان از واحد‌های تولیدی و همچنین سیستم جمع آوری و دفع پساب (CF) بازدید به عمل آورند.

بازديد مدير كل محيط زيست از مجتمع

 
بازديد مدير كل محيط زيست از مجتمع
بازديد مدير كل محيط زيست از مجتمع
بازديد مدير كل محيط زيست از مجتمع

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۱۲/۰۲
-
۰.۱۲