فرا رسیدن نوروز 1402 مبارک باد

      
01 Jul 1398
|
14:49
کد خبر: 172

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و فداکاری‌های های شهدا و ایثارگران گرانقدر به همت پایگاه مقاومت بسیج و روابط عمومی پتروشیمی شهید تندگویان، با حضور جمع کثیری ازخانواده شهدا و ایثارگران، بسیجیان و پرسنل شرکت برگزار شد

در ابتدا روح اله نصیری معاون مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان به نمایندگی از قاسمی شهری مدیر عامل پتروشیمی شهید تندگویان ضمن خوش آمد گویی به حضار و مهمانان طی سخنانی از شهدا و یادگاران جنگ تحمیلی تجلیل کرد.

وی همچنین با اشاره به رمز پیروزی ایران اسلامی در جبهه‌های حق علیه باطل که همانا پیروی از ولایت فقیه و رهبری نظام مقدس جمهوری است بر ادامه این طریق در همه عرصه‌ها اشاره کرد. همچنین با تاکید بر موفقیت‌های روز افزون کشور در عرصه‌های نظامی این موفقیت‌ها را قابل تعمیم به همه عرصه‌ها دانست.

در ادامه سرهنگ بابایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بندر ماهشهر طی سخنانی ضمن قدردانی از برگزار کنندگان این مراسم، شهداء، ایثارگران و خانواده‌های آنان را چشم و چراغ این جامعه عنوان کرد و از خدماتی که شهداء در دفاع مقدس کشیدند و هم اکنون نیز شهدای مدافع حرم که این چراغ را روشن نگه داشته اند قدردانی و خود و همگان را مدیون این دلاورمردی‌ها و مجاهدت‌ها دانست.

همچنین در این مراسم معنوی جانباز سرافراز سردار ایام برام زاده به روایت گری ایام دفاع مقدس پرداخت و مداحی و مرثیه خوانی توسط سید محمد امام اجرا شد.

حسن ختام این مراسم اهدای لوح تقدیر به خانواده شهداء و ایثار گران بود، که توسط مدیران مجتمع و مهمانان انجام شد.

هفته دفاع

دفاع مقدس

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۱/۱۲/۲۸
-
۳.۳