03 Jun 1398
|
12:30
کد خبر: 163
همایش پایش وضعیت در صنایع پتروشیمی (cm) به همت پتروشیمی شهید تندگویان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل پتروشیمی شهید تندگویان این همایش به پیشنهاد اداره تعمیرات در راستای اهداف توسعه فرهنگ و دانش فنی نگهداری و تعمیرات در سالن آفرینش سایت یک منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) برگزار شد.
در ابتدای همایش مهندس عیسی انوشا رییس مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان طی سخنانی به موضوع اهمیت نگهداری و تعمیرات در مجتمع پرداخت.
وی با توجه به ماهیت پلیمری و اهمیت زیاد تولیدات پتروشیمی شهید تندگویان لزوم پایش همه جانبه و مراقبت دائم از تجهیزات را یادآور شد.
وی از زحمت بی‌دریغ و خالصانه پرسنل مخصوصا نفرات شاغل در واحد تعمیرات تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه دکتر بهزاد سرپرست مرکز پایش وضعیت دانشگاه شریف در ادامه با ارایه مثال‌های علمی و عملی از شرکت‌های مختلف به معرفی روش‌های نوین پایش وضعیت و اهمیت ان در تولیدات و به روز اوری تجهیزات اشاره کرد.

سپس دکتر علیرضا مسعودی عضو هیئت علمی مرکز امورش عالی امام خمینی (ره) به ارایه مقاله در مورد پایش وضعیت پرداخت وی با بیان اهمیت تبادل دانش و تجارب در بخش‌های صنعتی و دانشگاهی بر ارتقا دانش پایش وضعیت و نگهداری و تعمیر پیش بینانه تاکید کرد.
در پایان طی میزگرد و پرسش و پاسخ حاضرین سوالات خود را با اساتید درمیان گذاشته و به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
گفتنی است پتروشیمی شهید تندگویان بزرگترین تولید کننده pet و pta در کشور، در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) قرار گرفته است.

همايش سي ام

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
۰.۰۶-