25 Mar 1401
|
15:36
کد خبر: 1605
در نشست هم اندیشی و توسعه روابط فی مابین پتروشیمی شهید تندگویان و بانک تجارت استفاده از ظرفیت‌های الکترونیک بانک تجارت به عنوان راهی مناسب برای سرعت بخشیدن به امور بانکی مطرح شد/ بانک تجارت آماده عقد قرارداد برای صدور LC سه ماهه در کمتر از ۲۴ ساعت برای ذینفعان و مشتریان پتروشیمی شهید تندگویان است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، نشست هم اندیشی و توسعه روابط فی مابین پتروشیمی شهید تندگویان و بانک تجارت روز سه شنبه ۲۴ خردادماه در این مجتمع برگزار شد. در این جلسه مدیرعامل بانک تجارت و هیئت همراه وی با حضور در مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان ضمن بازدید از این مجتمع تولیدی با مدیرعامل و چند تن از مدیران به دیدار و گفتگو پرداختند.نشست هماندیشی و توسعه روابط فیمابین پتروشیمی شهید تندگویان و بانک تجارت برگزار شد
سید رضا قاسمی شهری ضمن عرض خیرمقدم به مدیرعامل بانک تجارت و هیئت همراه وی رفتار حرفه ای، عملکرد خوب، رضایتمندی و تعامل خوب تجاری این بانک را عوامل مهم و تأثیرگذار برای انتخاب بانک تجارت به عنوان شریک تجاری شرکت پتروشیمی شهید تندگویان دانست.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با اشاره به انتخاب این شرکت به عنوان یکی از ده شرکت برتر بورسی و همچنین برگزیده شدن به عنوان شرکت برتر بورس کالا در سال ۱۴۰۰ ابراز امیدواری کرد تا ارتباطات خوب با بانک تجارت در آینده به خوبی ادامه پیداکرده و این بانک شریک تجاری خوبی برای شرکت پتروشیمی شهید تندگویان بماند.
هادی اخلاقی، مدیرعامل بانک تجارت در این جلسه موفقیت و برگزیده شدن پتروشیمی شهیدتندگویان را به عنوان شرکت برتر بورس کالا و یکی از ده شرکت برتر بورسی و دریافت لوح تقدیر و تندیس تبریک گفت.
این مقام مسئول با اشاره به عملکرد پتروشیمی شهید تندگویان، اظهار امیدواری کرد که ارتباط تجاری خوبی که بین این دو مجموعه وجود دارد همچنان ادامه پیدا کند.نشست هماندیشی و توسعه روابط فیمابین پتروشیمی شهید تندگویان و بانک تجارت برگزار شد
مدیرعامل بانک تجارت بابیان اینکه ابزار‌ها میتوانند در حل مشکلات مالی شرکت‌ها گره گشا باشند پیشنهاد داد تا تیمی از بانک تجارت در این مجتمع مستقرشده تا با مشارکت همکاران مالی پتروشیمی شهید تندگویان و تعبیه نرم افزار‌های خاص برای این مسائل بتوانند کار‌های مالی و بانکی در این مجتمع را با سهولت بیشتری انجام دهند.
حمیدرضا شریفیان، معاون مشتریان شرکتی و تجاری بانک تجارت ارائه محصولات خاص شرکت پتروشیمی شهید تندگویان در بورس کالا، نگاه دانش بنیان این شرکت، داشتن سیستم به روز و منحصربه فرد و همچنین حضور به عنوان نقطه اتصال به صنایع پایین دستی کشور را از ویژگی‌های منحصربه فرد این مجتمع تولیدی دانست.
وی اظهار امیدواری کرد تا شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با استفاده از ظرفیت‌های الکترونیک بانک تجارت، دریافت سرویس‌های تخصصی تر آنلاین از این بانک و آمادگی کامل بانک تجارت برای ارائه خدمات بانکی در بالاترین سطح و کیفیت بتواند به فروش محصولات خود توسعه بیشتری ببخشد.نشست هماندیشی و توسعه روابط فیمابین پتروشیمی شهید تندگویان و بانک تجارت برگزار شد
شریفیان در پایان از آمادگی کامل بانک تجارت برای عقد قرارداد و صدور LC سه ماهه در کمتر از ۲۴ ساعت برای ذینفعان و مشتریان پتروشیمی شهید تندگویان خبر داد.
انتهای پیام/

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۷/۰۳
۲.۱-