06 Jan 1401
|
14:23
کد خبر: 1560
میزان تولید ماهیانه اسفندماه در شرکت پتروشیمی شهید تندگویان به ۱۰۸درصد برنامه تولید رسید و توانست رکورد بیشترین میزان تولید در این مجتمع از زمان راهاندازی تاکنون را بشکند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، رکورد تولید ماهیانه برای چندمین بار پیاپی در سال ۱۴۰۰ در این مجتمع شکسته شد. رکورد تولید پیشین ماهیانه در شرکت پتروشیمی شهید تندگویان حدود ۱۱۰ هزار تن تولید بوده که علیرغم ۲۹ روزه بودن اسفند ۱۴۰۰ و با همت و تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر پرسنل به ۱۱۶ هزار تن رسید و این مجتمع توانست برنامه تولید خود را به طور کامل پوشش دهد.رکورد تولید ماهیانه پتروشیمی شهید تندگویان برای چندمین بار پیاپی شکسته شد
شایان ذکر است براساس برنامه سال ۱۴۰۰، میزان تولید انواع محصولات در شرکت پتروشیمی شهید تندگویان یک میلیون و ۱۱۰ هزار و ۶۳۲ تن بوده که با وجود دو ماه تعمیرات اساسی در واحد‌های شیمیایی اول و دوم با افزایش ۶۶۱۴ تنی در مقایسه با زمان مشابه در سال ۱۳۹۹ همراه بود. همچنین میزان تولید محصولات پلیمری با افزایش ۴۴۶۱ تنی نسبت به سال پیش از آن به رقم ۵۴۷ هزار و ۸۰۵ تن و حجم تولید انواع نخ POY در سال ۱۴۰۰ با ۶۸۰۰ تن افزایش (معادل ۲۲ درصد) به ۳۷ هزار و ۸۵۱ تن رسید.

انتهای پیام/

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۱/۰۹
-
۱.۲۱