29 Dec 1400
|
14:33
کد خبر: 1559
در بخشی از پیام تبریک نوروزی مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان به مناسبت نوروز آمده است: با درایت و دانش شما عزیزان ضمن شناسایی نقاط ضعف وقوت خویش، تهدید‌ها را به فرصت تبدیل کرده و محکم واستوار در راستای چشم انداز شرکت و شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری به نام «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» نام‌گذاری شده بود گام برداریم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، سید رضا قاسمی شهری در پیامی آغاز سال نوی شمسی و قرن جدید را به تمامی همکاران خود در این شرکت تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است:پیام تبریک نوروزی مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۱
«سال ۱۴۰۰ با تمام فراز و نشیب هایش به پایان رسید. با وجود همه تنگنا‌ها و مشکلات از جمله تحریم‌های ظالمانه، همراه و همگام با شما همکاران گرانقدرم در خانواده بزرگ پتروشیمی شهید تندگویان در تک‌تک روز‌های این سال به پیش رفتیم تا بتوانیم با قدم‌هایی استوار به موفقیت برسیم. با درایت و دانش شما عزیزان ضمن شناسایی نقاط ضعف وقوت خویش، تهدید‌ها را به فرصت تبدیل کرده و محکم واستوار در راستای چشم انداز شرکت و شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری به نام «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» نام‌گذاری شده بود گام برداریم. هر آنچه هست از الطاف ایزد منان است و قدرت بازو‌های شما اگر این دو با هم نبودند نمی‌شدیم آنچه هستیم.
یقین دارم در سال جدید با قلبی سرشار از عشق وامید، اندیشه‌ای راسخ و عزمی جزم درمسیر اعتلاء وسرافرازی ایران عزیز گام برداشته و به حول وقوه الهی دراین راه موفق می‌شویم. آرزو دارم در سال جدید، که آغاز قرنی جدید است، بتوانیم موفقیت‌های بیشتر در کنار هم رقم زده و شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با توان و خواست شما عزیزان در جایگاه اصلی خود در صنعت پتروشیمی کشور خوش بدرخشد.
در آستانه سال نو، از همت وتلاش شما همکارانم در سال گذشته صمیمانه تقدیر و تشکر کرده و سلامت و موفقیت شما را از خداوند متعال خواستارم.»

انتهای پیام/

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۱
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۷/۰۱
۰.۶-