24 Dec 1400
|
16:03
کد خبر: 1558
برگ زرینی دیگر بر افتخارات پتروشیمی شهید تندگویان؛
با ممیزی‌های انجام شده از سوی شرکت‌های معتبر فالک و ایرکا و رفع عدم انطباق‌های شناسایی شده سطح ریسک مجتمع به زیر یک رسید.

به‌گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی شهید تندگویان، در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس اقدام به ممیزی خارجی مجتمع‌های زیر مجموعه خود توسط شرکت‌های معتبر و مطرح فالک و ایرکا کرد.
ممیزی از پتروشیمی شهید تندگویان توسط شرکت ایرکای آفریقای جنوبی و در ۱۸ سرفصل با نگاه ایمنی و آتش‌نشانی انجام شد. پس از ممیزی‌های لازم، تعداد ۹۱۸ مورد عدم انطباق با سطح ریسک بالا شناسایی و عدد ریسک این شرکت ۴.۱۷ بود که عددی بالا از نظر سطح ریسک بود.سطح ریسک مجتمع به عدد ۰.۹۴ رسید
با نگاه ویژه مدیریت به بحث ایمنی و سلامت کارکنان، کارگروهی با حضور مدیران ارشد شرکت به‌منظور رفع موارد آغاز و پروژه‌هایی نیز برای رفع عدم انطباق‌های شناسایی شده تعریف شد.
پس از دو سال تلاش و همدلی واحد‌های مختلف و حمایت‌های هیئت مدیره، اهتمام ویژه مدیرعامل و رئیس مجتمع، سطح ریسک شرکت پتروشیمی شهید تندگویان به عدد ۰.۹۴ رسید و تعداد زیادی از موارد عدم انطباق که می‌توانست به سلامت کارکنان و تولید آسیب برساند رفع شد.

انتهای پیام/

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۷/۰۱
۰.۶-