08 May 1398
|
10:54
کد خبر: 152
حادثه آتش سوزی در پتروشیمی شهیدتندگویان تکذیب شد. روابط عمومی شرکت پتروشیمی شهید تندگویان وقوع هرگونه آتش سوزی در واحد‌های عملیاتی و فرآیندی این مجتمع پتروشیمی را تکذیب کرد.

حادثه آتش سوزي در پتروشيمي شهيد تندگويان تكذيب شد.

روابط عمومی شرکت پتروشیمی شهید تندگویان وقوع هرگونه آتش سوزی در واحد‌های عملیاتی و فرآیندی این مجتمع پتروشیمی را تکذیب کرد.

به گزارش روابط عمومی  وامور بین الملل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، همزمان با انتشار اخباری مبنی بر وقوع آتش سوزی در این مجتمع پتروشیمی، به اطلاع می‌رساند امروز هیچ گونه حادثه‌ای در پتروشیمی تندگویان به وقوع نپیوسته است.

بر این اساس، در یکی از واحد‌ها نشت روغن در یکی از پمپ‌ها اتفاق افتاده و تیم‌های امداد و آتش نشانی برای پیشگیری از وقوع هرگونه حادثه احتمالی در محل نشت روغن استقرار یافته که خوشبختانه با رفع مشکل فنی از وقوع هرگونه حادثه و آتش سوزی در این واحد جلوگیری شده است.

در حال حاضر تولید در مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان بدون کوچترین اختلالی در جریان بوده و هیچ گونه توقف و یا کاهش تولیدی در هیچ کدام از خطوط وجود ندارد.

روابط عمومی شرکت پتروشیمی شهید تندگویان همچنین انتشار گفتگو‌هایی به نقل از مدیرعامل این شرکت در برخی خبرگزاری‌ها و سایت‌ها را مبنی بر مهار آتش سوزی این مجتمع تکذیب کرده و مدیرعامل محترم شرکت هیچ گونه گفتگویی امروز درباره مهار حادثه آتش سوزی با رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها نداشته است.

همزمان با اعمال تحریم‌های غیر قانونی از سوی آمریکا، جا دارد رسانه‌ها در راستای حفظ منافع ملی و جلوگیری از انتشار اخبار کذب و شایعه که همان خواسته دشمنان کشور است پیش از انتشار اخبار صحت و سلامت آن را از روابط عمومی شرکت پتروشیمی شهید تندگویان پیگیری کنند.

 
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
-
۱.۴