26 Apr 1398
|
12:38
کد خبر: 149
مدیر عامل وجمعی از مدیران پتروشیمی شهید تندگویان با مدیران گمرک بندر امام خمینی (ره) دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل پتروشیمی شهید تندگویان دراین دیدار که در ۲۴ تیرماه انجام شد، سید رضا قاسمی شهری مدیر عامل و گروهی از مدیران ارشد پتروشیمی شهید تندگویان با حضور در اداره گمرک بندرامام خمینی (ره) با رحمت علی فلاح مدیر کل گمرک بندرامام خمینی (ره) وعلیرضا توکل فرد مدیر گمرک منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرامام خمینی (ره) دیدار و گفتگو نمودند.

درابتدای این دیدار قاسمی شهری توضیحاتی در خصوص شرایط موجود پتروشیمی شهید تندگویان ارائه نمود و با اشاره به عرضه محصولات این شرکت در بورس گفت: درچند هفته اخیر بازار شرایط بسیار خوب و آرامی را سپری کرده و التهاب‌های گذشته با تمهیداتی که اندیشیده شده برطرف گردیده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر تولید شرکت مازاد بر نیاز بازار مصرف است و شرایط بسیار مناسبی برای صادرات فراهم گردیده است، درصورت مجوز مسئولین، ما آمادگی لازم جهت صادرات را داریم و در این راه نیازمند ارتباط و هماهنگی بیشتر با گمرک هستیم.

درادامه این دیدار فلاح مدیر کل گمرک بندرامام خمینی (ره) ضمن خیر مقدم به مهندس قاسمی شهری و هیئت همراه با اشاره به اهمیت و جایگاه محصولات پتروشیمی شهید تندگویان گفت: محصولات شما از تنوع بسیار برخورداربوده و کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد و علاوه بر اینکه در خانه تک تک ایرانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، زمینه ایجاد اشتغال و همچنین ارز آوری برای کشور را نیز فراهم نموده است.

مدیر کل گمرک بندرامام خمینی (ره) با اشاره به شرایط مناسب همکاری دو مجموعه، افزود: همکاران ما دراداره گمرک همواره درکنار پتروشیمی شهید تندگویان در سنگر اقتصاد به ویژه در زمینه صادرات حضور داشته و این آمادگی را هم داریم که برای مدیران و کارشناسان آن مجموعه دوره‌های آموزشی مرتبط با گمرک را برگزار نماییم.

گفتنی است پتروشیمی شهید تندگویان تولید کننده محصولات مهم و استراتژیک اسید ترفتالیک خالص (PTA) و پلی اتیلن ترفتالات (PET) می‌باشد که در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی (ره) واقع شده است.

خبر

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۷/۰۱
۰.۶-