14 Mar 1398
|
15:20
کد خبر: 136
 

به گزارش روابط عمومي واموربین الملل پتروشیمی شهید تندگویان در شبانه روز گذشته ۴ مانور عملیاتی در ساعت‌های ۱۰ , ۱۴ , ۲۲ و ۴ صبح انجام شد.

در این مانور‌های موفقیت آمیز که با هدف بررسی عملکرد تیم آتش نشانی در هنگام حادثه و آتش سوزی در واحد CTA۱ انجام شد، واحد‌های عملیاتی آتش نشانی به اجرای انجام عملیات اطفا حریق و نجات پرداختند.
طی این عملیات رییس اداره ایمنی و آتش نشانی و همچنین کشیک ارشدمجتمع نیز حضور داشتند و از نزدیک بر نحوه انجام مانور نظارت نمودند.
در این مانور که برای اولین بار در پتروشیمی شهید تندگویان برگزار شد جهت بررسی آمادگی نیرو‌های آتش نشانی در ساعات تعویض شیفت و اوقات غیر عادی انجام شد و مقرر گردید جهت حفظ و ارتقا مهارت‌های نیرو‌های آتش نشانی این مانور از این به بعد ماهیانه در مجتمع اجرا شود.
پس از اجرای مانور بلافاصله واحد فرماندهی عملیات ایمنی و اتش نشانی اقدام به مشخص کردن نقاط قوت و ضعف احتمالی نمودند و ضمن بررسی موارد، دستور العمل و موارد مهمی که در جهت ارتقا و بهبود واحد‌های عملیات مورد نیاز بود بررسی و آماده اجرا شد.
با توجه به بازخورد مناسبی که از نحوه عملیات مانور اطفا حریق دریافت شد، واحد ایمنی و آتش نشانی در انجام وظایف محوله خود بیش از پیش بر انجام این دست مانور‌ها و کسب هر چه بیشتر آمادگی در شرایط اضطراری تاکید کرد.

مانور اتش نشاني

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۹/۰۸
-
۰.۷۷