07 Mar 1398
|
14:17
کد خبر: 123
رییس جدید ​روابط عمومی پتروشیمی شهید تندگویان منصوب شد

طی مراسمی صبح امروز حمید کیایی به عنوان رییس روابط عمومی پتروشیمی شهید تندگویان معارفه شد.

در این مراسم که با حضور مدیر عامل، و جمعی از کارمندان برگزار شد، مدیر عامل پتروشیمی شهید تندگویان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات مهرداد نصرت پناه گفت:مبحث روابط عمومی با کار فرهنگی بسیار در هم تنیده است و نیز با رویکرد فرآیندی و نگاه بهره ور، مدیریت در نظر دارد جان تازه‌ای در این حوزه تزریق نماید.

قاسمی شهری در ادامه با بیان اینکه روابط عمومی نمای شرکت است خاطر نشان کرد وظیفه مهم گسترش ارتباطات و آگاهی رسانی به جامعه از روند تولید و خدمات مجتمع به صنعت کشور بر عهده روابط عمومی است.

همچنین نصیری معاون پشتیبانی مجتمع ضمن تاکید بر نقش پررنگ روابط عمومی بر افزایش سطح رضایتمندی کارکنان بر ارتقا سطح فرهنگی حاکم بر مجتمع تاکید کرد.

نصرت پناه رییس پیشین روابط نیز طی سخنانی از حمایت همه جانبه مدیریت و نگاه ویزه وی به مبحث روابط عمومی تقدیر و تشکر کردو با اشاره به زیر ساخت‌های ایجاد شده برای ریاست جدید روابط عمومی آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه رییس جدید روابط عمومی طی سخنانی گسترش ارتباطات برون سازمانی و درون سازمانی را از اولویت‌های کاری خود اعلام کرد.

حمید کیایی افزود: روابط عمومی باید مشاوری امین با تکیه بر رصد محیط بیرونی برای سازمان باشد و نتایج تحلیل بازتاب عملکرد سازمان را به بدنه مدیریت اصلی سازمان منعکس کند تا در تصمیم گیری‌ها موثر واقع شود.

در پایان مراسم مدیر عامل پتروشیمی شهید تندگویان با اهدا لوحی از زحمات رییس پیشین روابط عمومی تشکر نمود.

 

معارفه رييس روابط عمومي

 

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۷/۰۳
۲.۱-