08 Oct 1399
|
14:13
کد خبر: 1191
بازدید فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از پتروشیمی شهید تندگویان
سردار رعیتی فرد فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات کشور از پتروشیمی شهید تندگویان بازدید کرد.

بازدید فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از پتروشیمی شهید تندگویان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی شهید تندگویان درابتدای این برنامه که با همراهی فرمانده سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان خوزستان و گروهی از فرماندهان این سازمان انجام شد، جلسه‌ای با حضور سید رضا قاسمی شهری مدیر عامل، نمایندگان کارگر، جمعی از مسئولین و گروهی از بسیجیان فعال شرکت پتروشیمی شهید تندگویان در سالن جلسات مجتمع برگزار گردید. در این جلسه سید رضا قاسمی شهری ضمن خیر مقدم به میهمانان با اشاره به نقش و جایگاه بسیج در عرصه‌های مختلف اقتصادی کشور، حضور فعال بسیجیان شرکت را در انجام فعالیت‌های تولیدی و همچنین مسئولیت‌های اجتماعی ستودنی توصیف نمود و از آن‌ها به عنوان بازو‌های توانمند شرکت در دستیابی به اهداف سازمان یاد نمود. وی در بخش دیگری از سخنان خویش تعهد و تخصص را از بارزه‌های مهم کارگران و کارکنان پتروشیمی شهید تندگویان بر شمرد ه و اظهار نمودند که امسال با مدد حضرت حق و سعی وتلاش همکاران دستاورد‌های مهمی برای کشور عزیزمان به ارمغان آوردیم که از جمله آن‌ها می‌توان کسب رکورد جدید تولید و گرید‌های مختلف محصول مانند گرید چادر مشکی را نام برد.
پس از پایان سخنان مدیر عامل، نماینده کارگران نیز ضمن بازگویی مسائل و دغدغه‌های کارگران در شرکت‌های مختلف، از برنامه‌ها و فعالیت‌های مدیریت عامل پتروشیمی شهید تندگویان در جهت بهبود وضعیت معیشتی این قشر تقدیر و تشکر نموده و خطاب به فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات کشور افزود: خوشبختانه با درایت و حمایت آقای قاسمی شهری مدیر عامل و سایر مسئولین شرکت این دغدغه‌ها و مسایل در پتروشیمی شهید تندگویان رفع شده است.
در ادامه این جلسه سردار رعیتی فرد ضمن تقدیرو تشکر از زحمات و کوشش‌های بی دریغ مدیریت و کارکنان پتروشیمی شهید تندگویان در عرصه تولید، دستاورد‌ها را که نتیجه تدبیر و تلاش مجموعه عوامل شرکت می‌باشد را عامل مهمی در دلگرمی باقی خدمتگزاران این نظام دانسته اظهار امیدواری کرد با همدلی و همراهی ارگان‌های مختلف شاهد رشد و پیشرفت روزافزون نظام جمهوری اسلامی باشیم.
در پایان این برنامه میهمانان ضمن بازدید از نمایشگاه محصولات و همچنین واحد‌ها و کارخانجات مختلف پتروشیمی شهید تندگویان از نزدیک با فعالیت‌ها و دستاورد‌های این شرکت آشنا شدند.

انتهای پیام/

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۷/۰۱
۰.۶-