09 Jul 1399
|
12:35
کد خبر: 1122
پایگاه مقاومت بسیج پتروشیمی شهید تندگویان گزارشی از فعالیتهای خود در هفته دفاع مقدس را ارائه نمود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پتروشیمی شهید تندگویان ، روح الله نصیری فرمانده پایگاه مقاومت بسیج پتروشیمی شهید تندگویان ضمن اشاره بهفعالیتهای پایگاه بسیج پتروشیمی شهید تندگویان در هفته دفاع مقدس اهمیت حفظ و گسترش فرهنگ مقاومت و ایثار گفت: به همین منظور و در راستای ایجاد روحیه شور ونشاط در بین کارکنان ، این پایگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس وارج نهادن به مقام شامخ شهدا اقدام به برگزاری برنامه های متنوعی نمود که با استقبال گسترده همکاران همراه بود.

وی افزود : برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که از آیتم های مختلف از جمله خاطره گویی مهمان ویژه برنامه ، سخنرانی و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی تشکیل شده بود اولین برنامه این پایگاه بود که روز سه شنبه اول مهرماه با حضور جمع کثیری از کارکنان و مدیران پتروشیمی شهید تندگویان، اعضا شورای پایگاه‌های بسیج شرکت‌های منطقه ویژه پتروشیمی، فرمانده و اعضای شورای بسیج صنایع پتروشیمی وجمعی از مسئولین نظامی وانتظامی شهرستان ماهشهر برگزار شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج پتروشیمی شهید تندگویان گفت : از دیگر برنامه های اجراء شده در این هفته می توان  به برپایی نمایشگاه عکس ، تزیین ساختمانها و محوطه مجتمع ، فضا سازی با المانها و نمادهای دفاع مقدس، پخش سرودهای حماسی وانقلابی در هنگام شروع وپایان وقت اداری مجتمع و حضور بسیجیان در مراسم عبادی و سیاسی نماز جمعه اشاره نمود.

نصیری خاطر نشان کرد: در ادامه برنامه‌ها، روز جمعه ۱۱ مهرماه طرح ویزیت و داروی رایگان در شهر چمران با همکاری موکب فداییان حضرت محسن (ع) اجراء می‌شود. در این برنامه اقداماتی از جمله ویزیت پزشک عمومی، کارشناس تغذیه، کارشناس مامایی و فعالیت‌های پرستاری مانند تزریقات، پانسمان و. به صورت رایگان برای مردم منطقه انجام می‌شود.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات وتلاش‌های بسیجیان مجتمع اظهار امیدواری کرد که با برنامه ریزی، انسجام و تداوم برنامه‌های پایگاه‌های بسیج منطقه ویژه پتروشیمی گام‌های موثری در جهت عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری (تحقق جهش تولید) و رفع محرومیت‌ها از منطقه ماهشهر برداشته شود.

انتهای پیام/

 

غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
۰.۰۶-