25 Mar 1399
|
14:53
کد خبر: 1067
پتروشیمی شهید تندگویان به منظور حمایت از تولید ملی اقدام به برگزاری نمایشگاه فیلترسازان داخلی کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی شهید تندگویان نمایشگاه فیلترسازان داخلی در راستای حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی و با رعایت کامل دستور العمل‌های بهداشتی، روز یکشنبه ۲۵ خرداد ماه در این شرکت برگزار شد.

در این نمایشگاه که با تمرکز بر نیازمندی‌های پتروشیمی شهید تندگویان و با حضور شرکت‌های مطرح و صاحب نام در این صنعت برگزار شد؛ آخرین دست آورد‌ها و توانایی‌های شرکت‌های تولیدکننده داخلی در زمینه ساخت انواع فیلتر‌های صنعتی به نمایش گذاشته شد.
 
پتروشیمی شهید تندگویان پیشرو در حمایت از ساخت داخل

از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه علاوه بر عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از توان و قابلیت‌های شرکت‌های داخلی به منظور تحقق جهش تولید، میتوان به جلوگیری از خروج ارز، خودکفایی کشور در زمینه‌های ساخت فیلتر‌های مختلف و کمک به ارتقاء دانش از طریق همفکری مدیران و کارشناسان صنعت پتروشیمی و تولید کنندگان اشاره نمود.
 
پتروشیمی شهید تندگویان پیشرو در حمایت از ساخت داخل

در این برنامه که فضایی مثبت و سازنده را برای تعامل بین صنعت پتروشیمی و تولید کنندگان بوجود آورده بود؛ چهارده شرکت مطرح کشور در زمینه فیلترسازی حضور یافته و ضمن معرفی محصولات، قابلیت‌های خود را در تولید محصولات جدید به نمایش گذاشتند.
 
پتروشیمی شهید تندگویان پیشرو در حمایت از ساخت داخل

قابل ذکر است علاوه برمدیران، مسئولین و کارشناسان پتروشیمی شهید تندگویان، مدیران و کارشناسان شرکت‌های پتروشیمی مستقر درمنطقه ویژه پتروشیمی نیز از نمایشگاه بازدید نموده و وضمن بیان نیاز‌ها و خواسته‌های خود از تولیدکنندگان، مذاکره و هماهنگی جهت استفاده از ظرفیت تولید کنندگان داخلی دراین نمایشگاه صورت پذیرفت.
 
انتهای پیام/
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۳/۰۸
-
۰.۲۳