29 May 1399
|
13:24
کد خبر: 1045
مانور آمادگی برای شرایط اضطراری در پتروشیمی شهید تندگویان برگزار شد.
برگزار گردید. در این مانور که به منظور حفظ و افزایش توان پرسنل اداره ایمنی و آتش‌نشانی و همچنین هماهنگی با واحد‌های دیگر به ویژه بهره‌برداری و حراست در زمان مواجهه با حوادث احتمالی برگزار شد، در ابتدا تیم فرماندهی صحنه حادثه مجتمع تشکیل و ضمن کنترل حادثه توسط تیم آتش‌نشانی و بهره‌برداری، حراست مجتمع نیز اقدام به کنترل تردد محل حادثه نمود.
 
برگزاری مانور ایمنی و آتش نشانی در پتروشیمی شهید تندگویان

در مرحله دوم این برنامه نیز، تیمی از آتش‌نشانان سازمان منطقه ویژه پتروشیمی جهت همکاری، به مجتمع فراخوانده شدند که این تیم در هماهنگی کامل با نیرو‌های عملیاتی شرکت به ایفای نقش پرداخت.

پس از پایان این مانور که به منظور کنترل نشت پارزایلین از مخزن واحد PTA۲ اجرا شد، جلسه‌ای با حضور مسئولین و تیم‌های عمل کننده برگزار و موارد قابل بهبود و نقاط قوت مانور مورد بحث و بررسی قرار گرفت تا در اجرای مانور‌های آینده و استقرار هر چه بهتر مدیریت شرایط اضطراری در شرکت مورد استفاده قرار گیرد.
 
برگزاری مانور ایمنی و آتش نشانی در پتروشیمی شهید تندگویان

پتروشیمی شهید تندگویان به عنوان بزرگترین تولی کننده محصولات اسید ترفتالیک خالص و پلی اتیلن ترفتالات در کشور، با توجه به نقش مهمی که در حمایت از تولید ملی به ویژه در صنعت نساجی دارد، هر ساله و در چندین نوبت اقدام به برگزاری مانور‌های ایمنی برای افزایش آمادگی جهت مقابله با موارد و شرایط اضطراری می‌نماید که در تقویم امسال آن تعداد ۷۴ تمرین آتش نشانی، ۱۵ مانور عملیاتی و ۱۷ مانور دورمیزی تعریف شده که به مرور و در زمان‌های برنامه ریزی شده اجرا می‌شوند.
 
برگزاری مانور ایمنی و آتش نشانی در پتروشیمی شهید تندگویان
 
انتهای پیام/
غیر قابل انتشار:۰
|
در انتظار بررسی:۰
|
انتشار یافته:۰
ارسال نظرات
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
۰.۰۶-