تماس با ما

تلفن های شرکت

دفتر مرکزی تهران : ۱۴-۰۲۱۸۸۸۸۹۵۱۱

مدیریت :  ۳-۰۶۱۵۲۱۷۲۰۰۱

روابط عمومی : ۰۶۱۵۲۱۷۲۰۴۸

بازرگانی : ۰۶۱۵۲۱۷۲۸۷۱

مالی : ۰۶۱۵۲۱۷۲۰۶۸

امور سهام :  ۰۶۱۵۲۱۷۲۰۶۱

تدارکات : ۷-۰۶۱۵۲۱۷۲۰۲۶

اداره فروش : ۰۲۱۸۸۸۸۹۵۱۳

    - فروش محصولات گرید بطری و نساجی : ۰۶۱۵۲۱۷۲۸۷۶

    - فروش محصولات گرید نخ نساجی: ۰۶۱۵۲۱۷۲۶۴۴

    - رسیدگی به شکایات مشتریان: ۰۶۱۵۲۱۷۲۷۲۰

 

پست الکترونیک 

دفتر تهران : info-teh@stpc.ir 

امور حقوقی : legal&contract@stpc.ir

امور مالی : financial@stpc.ir

حراست : Guard-Office@stpc.ir

منابع انسانی : HRM@stpc.ir

فرمانده بسیج : Basij@stpc.ir

واحد آموزش : Training@stpc.ir

پژوهش و توسعه : R&D_Office@stpc.ir

آزمایشگاه : LAB@stpc.ir

برنامه ریزی و مدیریت : Managementplanning@stpc.ir

بازرگانی :Commercial@stpc.ir

تدارکات : Procurement1@stpc.ir

 

 

 

دفتر مرکزی:

تهران ، خیابان ولی عصر(عج) ، بالاتر از میدان ونک ، کوچه شهید دامن افشار ، نبش کوچه سوگند ، پلاک ۵۰

کد پستی : ۱۹۶۹۷۵۳۱۱۱

کارخانه: 

خوزستان ، بندر امام خمینی (ره) ، منطقه ویژه اقتصادی ، سایت ۴ ، پتروشمی شهید تندگویان (سهامی عام) 

کد پستی : ۶۳۵۶۱۷۴۱۹۶

صندوق پستی : ۳۳۳

ارسال فکس

دبیرخانه(ارسال فکس): ۰۶۱۵۲۱۷۲۱۸۰

تایید رسید فکس: ۰۶۱۵۲۱۷۲۱۸۱

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
* پیغام:
شگویا
ساعت : ۱۲:۳۰
تاریخ : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
۱.۷۹-